Obchodní a dodací podmínky

Záruční a dodací podmínky

 

Záruka - na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců od data prodeje. Na sedla je poskytována záruka dle údajů výrobce nejméně však 24 měsíců. Zbozi, na kterém je vyznačena doba použitelnosti, končí záruka právě tento den. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým používáním. 

 

Reklamace - reklamační řízení probíhá dle Zákona o ochraně spotřebitele, kdy reklamace musí být vyřízena nejpozději do 30-ti dnů ode dne podání reklamace, pokud se prodávající strana se spotřebitelem nedohodne na lhůtě delší.

 

Dodací podmínky - pokud je objednané zboží na skladě doba dodání je do 7 dnů ode dne objednání. V opačném případě Vás budeme informovat o stavu Vaší objednávky.

 

Obchodní podmínky

 

Při nákupu přes internetový obchod  můžete zboží do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu vrátit nebo požadovat výměnu. Zboží nesmí být použité nebo poškozené a musí mít originální visačky.

 

Postup při výměně zboží:

V případě, že Vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje ( nesedí velikost, nevyhovuje barva atd.) a chcete je vyměnit za jiné, pošlete nám zboží zpět s přiloženou kopii dokladu o koupi a uveďte za co přesně chcete zboží vyměnit. Zboží musí být nepoužité, čisté a opatřené původními visačkami.

ZBOŽÍ NA VÝMĚNU NÁM NEPOSÍLEJTE NA DOBÍRKU!!!

 

Postup při vrácení zboží:

Pokud Vám námi dodané zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete jej bez udání důvodů do 14 dní od obdržení zboží vrátit. Zboží a peníze je možné vrátit také v případě, že objednávka byla z naší strany chybně vyřízena. Zboží musí být nepoužité, čisté a opatřené originálními visačkami. Přiložte prosím doklad o koupi a napište nám Vaše číslo účtu na který Vám budou vráceny peníze.

VRÁCENÉ ZBOŽÍ NÁM NEPOSÍLEJTE NA DOBÍRKU !!!

 

Dodávka objednaného zboží

 

Objednané zboží zasíláme na dobírku formou  balíků pouze po celé ČR. Cena poštovného v rámci ČR je 190,- až 250,- Kč za 1 balík, záleží objemnosti. V případě, že charakter zboží neumožňuje zabalit zásilku do jednoho balíku a je nutné zboží rozdělit do více balíků, platí se poštovné za každý balík.

 

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu cen u zboží, které je dodáváno od zahraničních partnerů. V případě, že se bude lišit cena u Vámi objednaného zboží, budeme Vás o této změně informovat.

Partneři


Sedlářství Libich ©2010
info@sedlarstvi-libich.cz | mapa stránek | webdesign > Grafiro